Wydarzenia

Międzynarodowy Wakacyjny Konkurs Fotograficzny

Międzynarodowy wakacyjny konkurs fotograficzny 2019 – serdecznie zapraszamy do udziału!

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież polonijną z całego świata, do udziału w VI wakacyjnym konkursie fotograficznym „Polska w obiektywie polonijnego dziecka”.

Na zdjęcia zrobione PRZEZ dzieci w Polsce czekamy do 5 września 2019. Idea konkursu jest prosta – prosimy dzieci, aby pokazały nam to co im się w Polsce podoba, co ich dziwi, ciekawi, interesuje. Co jest warte pokazania, co jest piękne lub po prostu bliskie dzieciom. To ma być Polska ich oczami, taka jaką ją dzieci widzą.

Organizatorem Konkursu jest Forum Polskich Szkół w Holandii. Zdjęcia należy za pomocą formularza konkursowego online dostępnego na stronie www.fpsn.nl lub na e-mail: konkursfotograficznyFPSN@gmail.com.
W przypadku wysyłania zdjęć drogą mailową do zdjęć należy dołączyć imię, nazwisko, wiek uczestnika, adres i ewentualnie nazwę szkoły polonijnej do której dziecko chodzi oraz opisy zdjęć (przedstawione na zdjęciu miejsca, przedmioty a w przypadku osób zgodę na upublicznienie ich wizerunku).

Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć, międzynarodowe jury wybierze 10 najciekawszych, które nagrodzimy. Zdjęcia laureatów znajdą się też w kalendarzu na rok 2020.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/pg/fpsn.nl/photos/?tab=album&album_id=1926923437409552