Zaproszenie na Forum Gospodarcze Polonii

Organizatorzy FGPŚ mają zaszczyt i przyjemność przekazać zaproszenie na kolejne V Forum Gospodarcze Polonii Świata, które odbędzie się w dn. 9-10 października 2020r.

Będzie im niezmiernie miło gościć i spotkać się, choć w trochę zmienionej niż dotychczas formule.

Tegoroczne spotkanie Polonii odbywać się będzie w innowacyjnej formule hybrydowej (Live & Online). W załączniku przesyłamy zaproszenie, w którym opisujemy przebieg tego wydarzenia. Poniżej prezentujemy skrót informacji dotyczących samej realizacji Forum oraz warunki udziału.

Zachęcamy do bezpośredniego udziału oraz prosimy o powiadomienie i zaproszenie w naszym imieniu wszystkich zainteresowanych z grona Państwa partnerów, klientów i przyjaciół.  

Liczymy na udział, cenny głos w dyskusji, na spotkania B2B, a także prezentację najnowszych Państwa ofert i propozycji.  

Bez wychodzenia z domu lub pracy będzie można spotkać interesujących ludzi biznesu, kultury, nauki z blisko 40 krajów Świata. Porozmawiać z ekspertami, ekonomistami oraz przedstawicielami samorządów i administracji państwowej RP.

Dzięki formule online będzie można wziąć udział w sesji networkingowej i licznych  spotkaniach e-B2B, które będą trwać non-stop w drugim dniu Forum przez 24 godziny.

Dodatkowo czekać na Państwa będzie wiele atrakcji, w tym przekaz z Business Gali (uroczystość rozdania dorocznych nagród „Orzeł Gospodarczy Polonii Świata”) oraz Finału „Miss Polonia Online 2020”. Oba te wydarzenia transmitowane będą na żywo za pośrednictwem multimediów (telewizja, internet) w dn. 9 października, piątek, od godz. 19:30.   Wykaz mediów i dostęp do relacji będzie upubliczniony w dn. 8.10.2020r. na stronie Forum www.Polonia4um.com .

Obraz zawierający kostium, osoba, mężczyzna, siedzi
Opis wygenerowany automatycznie

Do zobaczenia i usłyszenia 9 i 10 października 2020r.

Życzymy miłego odbioru, osiągnięcia wielu korzyści biznesowych, udanych spotkań oraz przyjemnych wrażeń i odczuć.

Pozdrawiamy,

Organizatorzy FGPŚ

W razie pytań, szczegółów, prosimy o kontakt:

e-mail: forum@polonia4um.com  (b2b, networking, multimedia)

e-mail: kontakt@polishbusiness.biz (program, rejestracja, reklama i sponsoring)

tel +48 502 344 440 (PL) / +48 502 303 293 (PL)

www.Polonia4um.com

www.GoPolonia.pl