Wyniki głosowania do Europarlamentu w Stambule

Głosowanie odbyło się 26 maja 2019 roku.

Siedziba Komisji Wyborczej : Stambuł, Konsulat Generalny RP Giz 2000 Plaza, Ayazağa Köyü Yolu No: 7, K. 5 34398 Maslak-İstanbul, Stambuł, Republika Turcji

Numer: 155

Okręg wyborczy: Nr 4 [Warszawa]

Nr listy 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1BOSAK Krzysztof3
2KULESZA Jakub0
3PAZIO Rafał Piotr0
4ROSS Sebastian0
5KRAJSKI Stanisław0
6PISKORZ Monika Beata0
7PAMIĘTA Marta0
8KRAJEWSKA Zuzanna Maria0
9KRZYSZTOFIK Joanna0
10JAKUBIAK Marek2
Razem5
Nr listy 2 – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1BIEDROŃ Robert25
2SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela5
3PŁATEK Monika Stanisława3
4TRACZYK Adam Paweł0
5BUŹNIAK Sylwia Lidia0
6TARCZYŃSKA Anna Małgorzata0
7PELC Filip Tadeusz0
8KUBIAK Jacek Zbigniew0
9BRAITER Katarzyna Anna0
10GAWKOWSKI Krzysztof Kamil0
Razem33
Nr listy 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1CIMOSZEWICZ Włodzimierz24
2HALICKI Andrzej Witold2
3GASIUK-PIHOWICZ Kamila11
4HÜBNER Danuta Maria34
5BONI Michał Jan1
6ZIELIŃSKA Urszula Sara1
7PUDŁOWSKI Paweł Patryk0
8KALATA Edyta Teresa0
9BRZEZIŃSKA Anna Katarzyna1
10BARTOSZEWSKI Władysław Teofil1
Razem75
Nr listy 4 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil7
2CZARNECKI Ryszard Henryk4
3RADZIWIŁŁ Konstanty0
4CZERWIŃSKA Anita2
5GRYGLAS Zbigniew0
6TOMASZEWSKA Ewa0
7SMIRNOW Andrzej0
8KALETA Sebastian Jerzy1
9CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata0
10WYPYCH Małgorzata Maria0
Razem14
Nr listy 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1ZANDBERG Adrian Tadeusz6
2NOSAL-IKONOWICZ Agata Alina0
3KUCZYŃSKA Urszula Teresa0
4WRÓBLEWSKI Giedymin0
5TOFIL-SŁAWUSZEWSKA Anna Maria0
6BIEJAT Magdalena Agnieszka0
7MIERZWA Michał Mikołaj0
8WICHA Joanna Beata0
9WALCZYŃSKI Hubert Michał0
10GRODZKA Anna2
Razem8
Nr listy 6 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1TYSZKA Stanisław1
2RZYMKOWSKI Tomasz Piotr0
3TANAJNO Paweł Jan0
4WITKOWSKA Agata Joanna0
5GŁOWACKA Ewa Katarzyna0
6OLSZEWSKA Mariola Aneta0
7MODZELEWSKI Jarosław0
8WOJAKOWSKA Magdalena Maria0
9BORKOWSKI Łukasz Jan0
10JOŃCZYK Łukasz0
Razem1
Nr listy 7 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI
NumerNazwisko i imionaLiczba głosów
1GWIAZDOWSKI Robert Andrzej2
2CZERWIŃSKA Ewa Barbara0
3STECZOWICZ Bartłomiej Aleksander0
4ADAMKIEWICZ Marcin Piotr1
5MELAK Zofia Emilia0
6STAŃCZUK Dunia0
7MATYJASIAK Wojciech Robert0
8BEKIER Bartłomiej Maksymilian0
9SOWIŃSKA-KOBELAK Dorota0
10ŻMIJEWSKI Bogdan0
Razem3

Oddano 142 głosy, w tym 3 były nieważne.