FEATUREDLatestStambuł

Polska szkoła w Stambule – ankieta

Polska szkoła w Stambule?

A dlaczego by nie.

Pamiętajmy: “Samotni możemy zrobić niewiele; razem możemy zrobić tak wiele.” — Helen Keller

Poniżej mail od Pana Michała Gostyńskiego i link do ankiety dla rodziców zainteresowanych utworzeniem polskiej szkoły w Stambule.

“Szanowni Państwo,

jestem już po rozmowie z Panem Konsulem Generalnym. Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie ankiety, której wyniki ponownie zaprezentuję Panu Konsulowi.

Mimo że w kwestionariuszu proszę o podanie imion i nazwisk rodziców oraz dzieci, nie przekażę oczywiście tych danych do Konsulatu. Przedstawię jedynie statystykę wyników ankiety, a Państwa dane oraz adres e-mail pomogą mi w zachowaniu listy rodziców zainteresowanych otwarciem placówki oraz w dalszym kontakcie już z wybranymi osobami.

Uprzejmie proszę o wypełnienie tej krótkiej ankiety do 20 grudnia. Ma ona na celu pokazać rzeczywiste zainteresowaniem utworzeniem Szkoły Polskiej w Stambule. Ankieta została zlecona na prośbę Pana Konsula i jest niezbędna, aby ta inicjatywa mogła być kontynuowana (przypominam, że do otwarcia placówki, jako Szkoły Polskiej w Stambule potrzeba min. 50 uczniów, czasami jest akceptowalnych 30, ale warunkowo).

Poniżej zamieszczam link do ankiety:

https://forms.gle/fkjquLc9GEb5rHnp8

W razie pytań proszę o kontakt mailowy na adres roboczy Szkoły Polskiej w Stambule: szkolapolskawstambule[@]gmail.com (red. proszę usunąć nawias kwadratowy).

Osobom, które wzięły udział w piątkowym spotkaniu, bardzo dziękuję. Będę informował o dalszych krokach. Mam nadzieję, że uzyskamy wymagany próg i inicjatywa będzie miała szansę kontynuacji.

Serdecznie pozdrawiam, wszystkiego dobrego!

Michał Gostyński”